Zadbaj o swój kręgosłup w nocy z poduszką ortopedyczną Aloe Vera

Wielogodzinna praca za biurkiem, siedzący tryb życia czy brak aktywności fizycznej sprzyjają bólom kręgosłupa. Pomocna w zapobieganiu zespołów bólowych i przeciążeniowych szyi oraz niektórych schorzeń kręgosłupa może być poduszka ortopedyczna Aloe Vera.

Wkład poduszki wykonano z elastycznej pianki, która umożliwia odpowiednie dopasowanie poduszki w odcinku szyjnym, a także przyjęcie prawidłowej pozycji ciała podczas snu i odpoczynku. Specjalna konstrukcja zapewnia optymalną wygodę oraz zwiększa komfort użytkownika w szczególności w okresie wzmożonego napięcia mięśni karku.

– Większa część osób w Polsce wykonuje pracę, która wymaga długiego spędzania czasu przed monitorem komputera bądź w pozycji stojącej. Brak prawidłowej postawy ciała jest częstą przyczyną bólu kręgosłupa a w dłuższej perspektywie może przerodzić się w poważne schorzenia. Dlatego też osoby wykonujące wielogodzinną pracę
w stałej pozycji powinny szczególnie zatroszczyć się o swój kręgosłup np. odciążając go podczas snu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej poduszki ortopedycznej jest to możliwe. Zadaniem takich wyrobów jest m.in. zapewnienie prawidłowego ułożenia ciała i wsparcie narażonych na obciążenie mięśni – mówi Beata Przybylak, ekspert marki Wendre.

Z raportu HelathDesk, firmy specjalizującej się w programach wellness, wynika, że aż 79,1 proc. pracowników biurowych w Polsce odczuwa dolegliwości związane
z wykonywaniem pracy w pozycji siedzącej. Na ból w okolicach szyi i pleców skarży się ponad 57 proc. badanych.

ZATROSZCZ SIĘ O KRĘGOSŁUP PODCZAS SNU

Poduszka ortopedyczna Aloe Vera to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na różnego typu bóle kręgosłupa. Jej wkład wykonany jest ze specjalistycznej, elastycznej pianki Visco, dzięki czemu zapewnia ona prawidłowe podparcie szyi i ramion. Dlatego też poduszka szczególnie zalecana jest w profilaktyce zespołów bólowych i przeciążeniowych szyi, które wywoływane najczęściej są długotrwałym wykonywaniem siedzącej pracy. Również doskonale sprawdza się w łagodzeniu stanów wzmożonego napięcia mięśni karku. Dzięki swoim właściwościom poduszka ortopedyczna Aloe Vera jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają ograniczony dostęp do aktywności fizycznej. Odpoczynek na niej to krok w stronę lepszego snu i zdrowszego kręgosłupa.

UWAGA!
W profilaktyce chorób kręgosłupa niezbędna jest odpowiednio dopasowana do stanu zdrowia i kondycji organizmu aktywność fizyczna. Przed rozpoczęciem leczenia konieczna jest właściwa diagnostyka. W tym celu należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. Powyższy tekst nie zastąpi porady lekarskiej.

https://www.wendre.sklep.pl/pl/p/Poduszka-ortopedyczna-ALOE-VERA-40×60-/7545

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...