rodzaje kołder

Przygotuj swoją sypialnię na zimę

Wieczory stają się coraz dłuższe, a noce coraz chłodniejsze. Pogoda nie zachęca do wyjścia na zewnątrz. W głowie pojawia się tylko jedna myśl: pozostać w ciepłej sypialni z herbatą i książką w ręku. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą sprawić by sypialnia zimową porą stała się naszym miejscem wyciszenia i relaksu.

 

Sypialnia to miejsce, w którym poszukujemy ciszy i spokoju. Chcemy odpocząć po całym dniu, zrelaksować się. Zimową porą warto dodać parę elementów, które stworzą nam ciepły, przytulny klimat oraz zadbać o odpowiednią kołdrę, która ogrzeje nas w zimowe wieczory. Kiedy nieoczekiwanie przyjdą mrozy warto mieć przygotowane funkcjonalne i wysokiej jakości produkty. Marka Wendre posiada kołdrę dla tych co chcą mieć w domu jeden produkt na każdą porę roku. Växjö All Seasons  spinana jest napami – możemy mieć cieńszą kołdrę na lato, grubszą na wiosnę i jesień, a dwie spięte razem to idealne rozwiązanie na zimę. Specjalnie opracowane wypełnienie kołdry jest puszyste i lekkie, nie zbija się, a dzięki odpowiedniemu pikowaniu utrzymuje na miejscu i jest elastyczne.

 

Jeśli jesteśmy zmarzluchami powinniśmy mieć kołdrę, która natychmiast nas ogrzeje. Efekt ten będzie możliwy dzięki innowacyjnym włóknom THERMO MD, którym wypełnione są kołdry Szybko Ciepło marki Wendre. Włókna te zawierają naturalne minerały, które przekształcają ciepło ciała w energię podczerwieni. Błyskawicznie ją odbijają, dzięki czemu ciepło pod kołdrą pojawi się do 3 razy szybciej niż pod standardową kołdrą. – „Kołdry na zimę kojarzą nam się nierozerwalnie z tradycyjnymi pierzynami, do których nasze babcie, w zależności od pogody, „dokładały” pierza. Dziś stając przed wyborem kołdry na sezon zimowy, można znacznie lepiej dopasować ją do swoich indywidualnych preferencji. Kluczowe jest wyeliminowanie efektu „brrr”, czyli uczucia zimna i dreszczy przy pierwszym kontakcie z kołdrą, a także dostarczenie relaksującego ciepła przyjemnie rozchodzącego się po całym ciele” – podpowiada Beata Przybylak ekspert marki Wendre.

 

Nastrojowe oświetlenie stworzy przytulny i romantyczny klimat. Najlepiej oczywiście by było one naturalne, padające z kominka. Przy braku takiej możliwości warto pomyśleć o dekoracyjnych lampkach, które ocieplą każde wnętrze. Niepowtarzalnego, romantycznego klimatu dodadzą również rozpalone, zapachowe świece roznoszące zapach goździków, wanilii czy cytrusów. Te drobne dodatki można ustawić w wielu miejscach np. parapecie, szafce, stoliku nocnym. Przyjemnym i prostym sposobem na dodanie klimatu w domu jest również użycie różnego rodzaju dodatków oraz tekstyliów. Marka Wendre proponuje nam zimowe akcenty na poduszkach dekoracyjnych. Wystarczy położyć kilka na łóżku, a na fotelu przewiesić wełniany koc by sypialnia zmieniła się w pokój, którego nie chcesz opuścić. Obowiązkowym elementem w takim pomieszczeniu będzie miękki dywanik. Wizualnie je ociepli, a wstając rano będziemy mogli poczuć przyjemne ciepło pod stopami.

 

Przed nami kilka miesięcy mrozów, więc spraw sobie trochę przyjemności i przygotuj swoją sypialnię na zimę. Niech to będzie miejsce gdzie po całym dniu przyjemnie jest wejść do ciepłego łóżka, wziąć książkę w rękę i zatracić się w błogim lenistwie.

 

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 - liczba głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...