Premiera nowej linii kołder i poduszek DreamPro™

1 października w Warszawie, w butikowym hotelu SixtySix  podczas śniadania prasowego  odbyła się wyjątkowa premiera nowej linii kołder i poduszek DreamPro™ od marki Wendre – jednego z największych w Europie producentów wyrobów tekstylnych.

Urok historycznego Traktu Królewskiego zachęcił zaproszonych gości swobodną elegancją i nieformalną atmosferą Nowego Światu do odwiedzenia podziemnej restauracji hotelu SixtySix, gdzie odbył się kameralny pokaz najnowszej kolekcji DreamPro™.

To wyjątkowe spotkanie z redaktorami pism kobiecych, wnętrzarskich, jak również tych z segmentu horeca zostało zorganizowane przez przedstawicieli marki Wendre.

Gościem specjalnym marki była projektantka wnętrz Marta Czerkies, która opowiedziała o ciekawych rozwiązaniach aranżacyjnych, jakie można zastosować we własnym domu. Zdradziła również, jak w łatwy sposób odtworzyć wyjątkowy klimat hotelowego apartamentu w naszej sypialni. Po krótkiej, inspirującej prezentacji Marty Czerkies, swój głos zabrała Ewa Markiton, dyrektor marketingu marki Wendre. Przedstawiła ona filozofię marki, oraz opowiedziała o najnowszych kołdrach i poduszkach DreamPro™. Podkreślając, iż jest to profesjonalna linia, która zadowoli szereg osób szukających najlepszych jakościowo produktów o najwyższym standardzie użytkowania, zarezerwowanym dotychczas dla wyrobów profesjonalnych.

Gdy tylko część oficjalna została zakończona, szybko okazało się, że wybór butikowego hotelu na śniadanie prasowe, nie był przypadkowy.  To właśnie w przestrzeni hotelowego apartamentu redaktorzy mogli przetestować kolekcję DreamPro™  w naturalnych warunkach.

Zaproszeni goście mogli położyć się na łóżku, przytulić do poduszki, a nawet do woli zadawać nurtujące ich pytania dotyczące linii DreamPro™, przedstawicielom marki, którzy byli obecni na prezentacji.

Marka Wendre od zawsze przywiązuje ogromną uwagę nie tylko do najwyższej jakości wykonania, ale także wykończenia swoich produktów. Kołdry i poduszki z linii DreamPro™ zrobione są z lekkiego materiału, miłego w dotyku, dodatkowo zapewniającego odpowiedni komfort termiczny. Na potrzeby linii DreamPro™ zostało zaprojektowane nowe, minimalistyczne opakowanie utrzymane w stonowanych, eleganckich szarościach. Sekretem  produktów wyrobów z linii DreamPro™ jest ich poszycie wykonane z innowacyjnej, opatentowanej tkaniny Evolon®. Produkty te są także wyjątkowo trwałe i gwarantują najwyższy poziom utrzymania higieny, ponieważ mogą być wielokrotnie prane w wysokich temperaturach, nawet do 95 stopni C. Właściwości antyalergiczne tkaniny, z której został wykonany komplet DreamPro™ zostały potwierdzone m.in. certyfikatem ECARF Europejskiej Fundacji Badań nad Alergią.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...