Specjalista ds. rozwoju produktu

Kostrzyn nad Odrą

Development

Liczba wakatów: 1

Wendre Poland Sp. z o.o.

Poszukuje Specjalisty ds. rozwoju produktu

Do naszego zespołu w Kostrzynie nad Odrą

Główne zadania:

  • testowanie, wdrażanie i doskonalenie nowych produktów
  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • koordynacja procesu przygotowywania i dystrybucji wzorów produktów
  • nadzór nad standaryzacją asortymentu
  • wsparcie w rejestracji wyrobów medycznych
  • przygotowywanie etykiet produktowych
  • przygotowywanie wizualizacji nowych wyrobów, ścisła współpraca z agencją graficzną
  • opracowywanie we współpracy z działem marketingu konceptów nowych wyrobów

Wymagania:

  • wiedza z zakresu zarządzania produktem
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej dotyczące specyfikacji produktów
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemu Axapta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system premii
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie obiadów pracowniczych
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego