Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Kostrzyn nad Odrą

Sales

Liczba wakatów: 1

Data zakończenia rekrutacji: 31/03/2018

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie sprzedaży na rynku niemieckim.

Zadania:

  • współpraca z managerami sprzedaży;
  • płynna obsługa klientów na runku niemieckim;
  • koordynacja projektów sprzedażowych;
  • organizacja transportu zagranicznego;
  • nadzór nad właściwym przepływem informacji;
  • wspieranie działań sprzedażowych;
  • przygotowywanie raportów z powierzonych zadań;
  • monitoring zobowiązań klientów;

Wymagania konieczne:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta;
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu długofalowej relacji z klientem;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1) – warunek konieczny;
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne;
  • dokładność, sumienność i solidność w podejściu do powierzonych obowiązków;
  • mile widziane wykształcenie wyższe;

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • ciekawą pracę i przyjazną atmosferę;
  • możliwość doskonalenia zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;