Analityk/Kontroler Finansowy

Kostrzyn nad Odrą

Księgowość

Główne zadania:

  • przygotowywanie budżetu, kontrola jego realizacji oraz analiza odchyleń,
  • przygotowanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, kadrowych, rozrachunkowych itp.),
  • planowanie i kontrolowanie działań inwestycyjnych,
  • wdrażanie i opracowanie systemów raportowania i obiegu informacji,
  • optymalizacja kosztów,
  • analiza rentowności poszczególnych działów i obszarów działalności,
  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrachunkowego min. analiza kosztów i przychodów, tworzenie rezerw kosztowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu Finanse i Rachunkowość,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kontrolingu w średniej wielkości przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym. Doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system premii
  • ubezpieczenie grupowe
  • kurs językowy
  • dofinansowanie obiadów pracowniczych
  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość kariery i doskonalenia rozwoju zawodowego