Administrator sieci IT

Kostrzyn nad Odrą

IT

Liczba wakatów: 1

Data zakończenia rekrutacji: 25/11/2019

Zadania:

  • Odpowiedzialność za helpdesk dla pracowników;
  • Opieka nad infrastrukturą IT firmy;
  • Zakup i przygotowanie sprzętu dla nowych lub obecnych pracowników firmy;
  • Wspieranie projektów IT w zakresie konfiguracji systemu, wsparcie po-wdrożeniowe;
  • Zakładanie kont użytkowników oraz szkolenie z obsługi systemu;
  • Rozwiązywanie problemów systemowych raportowanych przez użytkowników;
  • Utrzymywanie dokumentacji systemu;

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane w zakresie IT;
  • Doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP mile widziane;
  • Umiejętność konfiguracji systemów (Windows serwer i usług AD), przeprowadzania napraw i konserwacji sprzętu IT;
  • Znajomość EDI i pakietu biurowego MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • motywacyjny system premii
  • ubezpieczenie grupowe
  • kurs językowy
  • dofinansowanie obiadów pracowniczych
  • przyjazna atmosfera
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV w języku polskim i angielskim prosimy wysłać na adres sekretariat@wendre.com

Prosimy załączyć następującą klauzulę do aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).