Z dumą możemy powiedzieć, że jakość naszych produktów i usług została potwierdzona międzynarodowymi i uznanymi certyfikatami:

ISO 9001 od 2000 roku

ÖKO-TEX 100 od 2003 roku

ISO 14001 od 2005 roku

ISO 9001 określa podstawowe wymagania w zakresie międzynarodowych standardów systemów zarządzania jakością. Firma Wendre wdrożyła systemy zarządzania, które są zgodne z tymi wymaganiami. Systematycznie zbieramy i analizujemy informacje na temat naszych procesów i jesteśmy gotowi udowodnić jakość naszych produktów i usług.

ISO 14001 potwierdza wysokie standardy ochrony środowiska w firmie Wendre. Działanie zgodnie z certyfikowanym systemem zarządzania środowiskowego zdobyło publiczne uznanie. Firma Wendre otrzymała estońską nagrodę „Recycler of the Year” w 2011 roku. Ponownie wykorzystujemy do 95% odpadów produkcyjnych.

OEKO-TEX STANDARD 100 potwierdza, że produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów. To gwarantuje, że wszystkie użyte materiały zostały przetestowane, są bezpieczne dla skóry i nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Wendre posiada certyfikaty Oeko-Tex dla produktów dziecięcych oraz standardowych.