Czy można spać na starej, niewygodnej wersalce?

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ogromne znaczenie dla zdrowia ma to na czym śpimy. Stary materac czy niewygodna wersalka z pewnością nie zapewnią komfortowego snu, a mogą jedynie wywoływać poważne problemy zdrowotne. Jeśli ten problem dotyczy Ciebie, sprawdź jak mu zaradzić bez konieczności kupowania nowego łóżka.

Jeśli po przebudzeniu odczuwasz bóle stawów i kręgosłupa lub po prostu wstajesz niewyspany, to znak, że Twój materac nie spełnia swoich podstawowych funkcji. Wówczas warto zainwestować w topmaterac nawierzchniowy, np. tomaterac Thinsulate firmy Wendre. Zamieni on niewygodne posłanie w miejsce komfortowego i zdrowego wypoczynku – zapewnia Beata Przybyłek ekspert marki Wendre. 

Topmaterac nawierzchniowy to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy z powodu wystających sprężyn lub zdeformowanego materaca nie mogą się porządnie wyspać. Niezależnie od tego, czy śpimy na łóżku, sofie, czy wersalce, topmaterac wyrówna wszelkie krzywizny jednocześnie poprawiając komfort wypoczynku. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko w prosty sposób dopasuje twardość podłoża do naszych upodobań ale również ochroni powierzchnię łóżka przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Topmaterac Thinsulate firmy Wendre

dostępny w trzech rozmiarach:

90×200 cm – koszt: 277 zł

140×200 cm – koszt: 399 zł

160×200 cm – koszt: 449 zł

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - liczba głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...